Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, félek meg fogok...

Segítség, félek meg fogok halni. Tegnap nagytakarítottam, kimarták a légutam a tisztítószerek és az ecet. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Előre szólok, undi lesz kicsit:D. Egész nap (reggel óta folyamatosan, akkor vettem észre) enyhén vérzik az orrom. Nem folyik ki, de ahányszor kifújom, mindig friss vér jön belőle. Megnéztem, valahonnan egész felülről a légutamból jöhet, mert amíg puha az orrom, addig semmi, de ha mélyre feldugok egy papírzsepit, már csupa vér, és nem alvadt, hanem friss, élénkpiros.

Már akkor is éreztem, hogy nagyon mar, de ennyire azért nem tűnt súlyosnak. :/ Mit csináljak, elmúlik magától? Semmi mérgezőt nem használtam, csak Flóraszeptet, vízkőoldót és ecetet. Az ecet lehet a ludas szerintem.

Egyáltalán, normális, hogy ennyi ideig vérzik?

S.O.S., halálfélelmem van, már egész belefájdult a fejem is.


2011. szept. 1. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam így. Számon vettem a levegőt a wc-ben, de így a légutaimat marta ki. Köhögtem kb egy órán keresztül, majd tunkoltam rá mézet, utána jobb lett. Másnap körzeti orvos írt gyógyszert, mert fájt a torkom nagyon.
2011. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem, mit mivel kevertem, de akkor ettől lehet. Legalább tanultam valamit ma is:D Szóval már nem halok meg?
2011. szept. 2. 00:00
 13/14 anonim ***** válasza:

De, persze, hogy meghalsz, csak nem ma este :))


Remélhetőleg valóban tanultál az esetből, mert sokkal rosszabbul is járhattál volna.

2011. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket :))
2011. szept. 2. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!