Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem van. Elmúlhat ez...

Aranyerem van. Elmúlhat ez valaha?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Először akkor tapasztaltam mikor konditeremben voltam, megviselt a szakítás, és kicsit nagyobb súlyt emeltem a kelleténél.

Azóta visszament, nem volt gond, de azóta kijött egy kicsit megint, és ma újra észrevettem, ráadásul kettő is kint van.

Szerintem az lehet hogy horgászni voltam az utóbbi napokban, és sokat guggoltam. Azt hallottam ettől is kijöhet. Nem szeretném megtapasztalni, hogy milyen az ha kivágják, úgyhogy inkább kenem. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy így le mondhatok a konditeremről?


2009. ápr. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El teljesen sosem múlik, de kezelni lehet... Pl felfázástól, erőlködéstől, nehezebb székletürítéstől előjöhet.


Nem kell lemondanod a kondizásról, de csak módjával csináld. Majd rájössz, mennyi az amennyi nem terhel annyira!

2009. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 3. példa nem okoz gondot.

És köszi ezt a gyors választ! :)

2009. ápr. 19. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet ra kremet kapni, nekem is elojott par hete, kentem es helyrejott, elmulott, azota nincs gondom.

19-L

2009. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is kenem magamnak.

Köszi a választ neked is :)

És remélem neked sem jön elő többet :D

2009. ápr. 19. 21:43
 5/5 anonim válasza:

Szia! Engem 4 éve műtöttek vele és most kezd kiújulni...

30/L

2009. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!