Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok aránylag nyugodt...

Hogyan tudok aránylag nyugodt maradni?

Figyelt kérdés

Akárhová megyek ideges vagyok. A fogorvos, orvos, egyszerűen csak új embereket megismerve, egyetemre menve - órákra, ideges vagyok és görcsöl a gyomrom. Vizsgakor... normális, de ahogyan én vagyok ideges az már nem. Ha telefonálnom kell akkor is annyira ideges tudok lenni, hogy majd elájulok. Milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy ne stresszeljek ennyire? Mert sajnos érzem is, hogy gyomorégést okoz és sok a savam - családi örökség egyébként is, de az idegességgel még egy lapáttal is ráteszek. A citromfűről hallottam, hogy oldja a stresszt. Valami egyéb gyógymód? Tea, vagy bármi más?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2011. szept. 2. 07:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok nyugodt maradni, nem sikerül :S gyógyszeren nem akarok élni életem végéig, mert ilyen fajta vagyok. De valami tanács nagyon jól jönne így tanévkezdés előtt.
2011. szept. 2. 07:44
 2/3 anonim ***** válasza:
A citromfű az nagyon jó!!! Nekem használ, a pszichiáter ajánlotta nekem pánikbetegségre!!! Napi 2*2dl!!!
2011. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Meg is nézem, hogy van-e itthon!!! Kifogom próbálni!
2011. szept. 2. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!