Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5,2-es vércukorszint az jó...

5,2-es vércukorszint az jó evés után fél-1 órával?

Figyelt kérdés

Elvágtam az ujjam fél-1 órával hogy megettem egy szendvicset. 5,2 az jó nem? Magasnak tuti nem magas, de alacsonynak sem alacsony, ugye?


Azért kérdezem mert engem reggelente fél liter kávé se kelt fel, viszont egy szelet csokitól olyan jól felébredek :D Meg elég gyakran szédelgek...:S


2011. szept. 3. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tökéletes.
2011. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem alacsony :)


Mástól is szédeleghetsz, nemcsak az alacsony vércukorszinttől.

2011. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm! Én is normálisnak véltem, anyum nyaggat hogy lehet cukros vagyok...


Én már hozzászoktam a szédelgéshez és tudom kezelni a szituációt, és tuti az alacsony vérnyomás miatt van...


Az tény hogy ha csokit/cukrot eszek magamhoz térek - nagyon durván, ezerszer jobb mint a kávé, energiaital xD - ezért gondolta hogy az a bajom...


Sportolnom kéne az az igazság...:S:D

2011. szept. 3. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy az alacsony vércukorszintre, akkor éppen hogy nem vagy cukros.

Szerintem a cukrosok is csak akkor szédülnek, amikor leesik a vércukorszintjük.


Talán inkább vérszegény vagy...

2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hypoglikemiara gondoltam :)

Verszegenyseggel nincs gond allitolag...


Passz majd kivizsgaltatom mar magam. Nem mintha ez nekem akkora gondot okozna csak anyum allandoan nyaggat...


Ment a zold kez!

2011. szept. 10. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi a zöld kezet :))


Egyik nap még 100%-on voltam, csak aztán valami nagyon rosszat mondhattam másik kérdésnél, mert 61%-ra csúsztam le...


Hát így jár, aki szemben áll az általános véleménnyel :)


:DDD

2011. szept. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!