Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogot tehettek a barátnőm...

Drogot tehettek a barátnőm italába? Sürgős!

Figyelt kérdés
Barátnőm pár napja elment bulizni, és ivott, de nem sokat, egy házibuliba volt.Kint volt az udvaron, mint mondtam megivott kb 1 deci vodkát.Aztán eltelt vagy 10 perc bement, és azt sem tudta hol van.Pedig ennyi nem szokott megártani neki.Lefeküdt és 3 órát aludt, és semmire sem emlékszik.Tehettek drogot az italába, vagy valami gyógyszert?Ha igen akkor pl mikre volt esély?Vérvételre ha elmegy, kimutatja?Aggódom érte, otthon nem mer szólni, ráadásul attól fél hogy valami olyat is csináltak vele.Mert 2 srác "vigyázott rá" addig amíg aludt.És azóta nagyon rosszul néz ki, és zsibbad a keze folyamatosan.Légyszi segítsetek hogy segíthessek neki.Egyébként 17 évesek vagyunk.Köszönöm előre is
2011. szept. 3. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvostól lehet drogtesztet kérni, de szerintem pénzes, de szerintem megéri!!!
2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vidd be az ügyeletre még ma, nem tudom mennyi ideig mutatható ki a randidrog a szervezetben! Valószínű ez történhetett vele:S
2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmenne orvoshoz?
2011. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély,de nem kell a legrosszabbra gondolni(azért az ügyelet megfontolandó)a ruhája milyen volt,mikor hazaért?Illatra is más egy nő szex után.Ezekre gondoljon vissza.
2011. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca.. ***** válasza:

drogteszt felesleges, nem minden drogot mutat ki a szervezetben, hiszen olyanokat is alkalmaznak amit nem keres. ráadásul abból csak azt tudja meg hogy volt-e drog, ha meg is tudja.

nőgyógyászhoz érdemesebb elmenni, erőszakvizsgálatot kérni.

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Quarter válasza:

keresd meg azt a két srácot és verd ki belölük!!!!!!!!!!


én ezt teném

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakolták volna, azt sztem érezné a hüvelyében. Mivel nem volt magánál, ezért nem lehetett nedves, az pedig egy elég fájdalmas dolog szárazon csinálni. Ha nem fáj semmije és nem vérzett, akkor nem erőszakolták meg.
2011. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg GHB-t kapott, azt már másnap sem mutatja ki a vérvizsgálat.Rohadt ocsmány qrós drog, azoknál, akik másképp nem jutnak nőhöz!
2011. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól mer nem volt éber még lehet nedves egy nő jesszus...és 3 órával később már regenerálódik annyira a test hogy nem biztos hogy feltűnik neki. Menjen el nőgyógyászhoz, márcsak azért is, hogyha tényleg történt valami nehogy terhes legyen.
2011. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 100%, h volt drog.

De mielott cirkuszolnal beszelj a baratnoddel, h pontosan, h is volt.

Nalunk a faluban nagy botrany volt abbol, h kis csaj kert, kapott drogot, aztan lefekudt vagy 4 sraccal.

Masnap egett a pofajarol a bor, szal kitalalta, h nem o kerte, hanem ot bedrogoztak es...

2011. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!