Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen problémával kaphatok...

Ilyen problémával kaphatok teljes felmentést testnevelés alól magán ortopédnál?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta lúdtalpam van. Tesi órán betonon vagy salakon szoktunk futni, ugrálni stb. és utána nagyon erős fájdalmat érzek a talpamba és a térdembe. (ilyen lüktető, belenyilaló érzés, mintha az idegek fájnának) Valamikor éjszaka is jelentkezik, tuti, h a futástól van, mert nyári szünetbe nem volt ilyen. Hozzáteszem nem vagyok lusta, se dagadt. Sportos testalkatom van, hobbi szinten szoktam úszni és az edzőtermet is látogatom. Ha ilyen problémával elmegyek magán ortopédhoz, akkor van esélyem rá, h kapok teljes felmentést vagy legalább gyógyúszást + h ne kelljen tesire bejárnom ? Igazság szerint a teljes felmentésnek jobban örülnék, mert nincs kedvem délután még külön helyekre járkálni, mivel így is sportolok hobbi szinten eleget. Ezen kívül azzal sem vagyok tisztában, hogy magán ortopéd is írhat felmentést,gyógytesit, vagy csak az az ortopéd, ahová iskolaorvos be szokta utalni a diákokat? Kicsit parázok a dologtól, nem akarom, hogy azt higgye a doki, hogy csak lusta vagyok. Ha megyek említsem meg neki rögtön, h felmentést szeretnék xy indokok miatt, vagy magától megfogja írni ? Előre is köszi a segítséget.
2011. szept. 4. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyre álltalában nem szoktak adni teljes felmentést, csak annyi hogy gyógytornára kell járnod majd :/

Jobbulást :)

2011. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Ha elküldenek gyógytornára, akkor tesire nem kell bemennem ?

2011. szept. 5. 20:06
 3/4 anonim válasza:
nekem be kell mennem tesi re is meg gyogytornára is..
2011. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, be kell járnod, csak könnyített feladatokat kapsz
2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!