Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van koztetek olyan, aki...

Van koztetek olyan, aki erosen izzad? Ha igen, hogyan birkoztok meg ezzel a problemaval?

Figyelt kérdés
Milyen izzadasgatlot hasznaltok? Hogyan oltozkodtok? (En inkabb akkor izzadok, ha tarsasagban vagyok, vagy ha stersszes helyzetbe kerulok, 16L) Irjatok kerlek nemet es kort.
2011. ápr. 8. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
16 évesen normális szerintem ha erősen izzadsz...én is erősen és szagosan izzadtam mikor tini voltam
2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen gyógyszertári dolog ami nagyon jó volt nekem a neve Solutio Antisudorica.

L/17

2011. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is solutio antisudoricát használok. Egyáltalán nem izzadok!


Viszont ha veszel ilyet, ne ijedj meg, ha az első héten felkenés után eszméletlenül viszketsz tőle! Én aludni sem tudtam.. Könnyebb úgy, ha bevizezed a vattapamacsot mielőtt rárakod ezt és felkened.


16/L

2011. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem használok izzadásgátlót, amióta sportolok, beállt az izzadási egyensúlyom, egy bizonyos szint után már nem tudsz többet izzadni és maga az izzadás is egy idő után elmúlik, megszünik.


Megváltozik a tested hő toleranciája, meg nem kell túlöltözni.

2011. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen nekem pár hónapja ilyen gondom van!A patikában olvastam egy új szerről Perspirex izzadásgátló a neve.Még nem próbáltam ki de állítólag olyan hatékony,h.3 naponta csak 1szer szabad használni!Jövőhéten veszek egyet és kipróbálom.37 éves nő vagyok
2011. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:50 vagyok

Hát én hiába sportolok napi 2 órát, ugyanúgy izzadok nyáron, én képtelen vagyok elviselni a 17 foknál melegebbet. Nyáron csak klíma- és vízközelben tudok meglenni.

2011. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kéretik nem nevetni!

A hónaljat be kell nedvesíteni és kb. 1/4 kávéskanálnyi szódabikarbónával bekenni. Izzadsz, de nem vagy büdös.

2011. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Marha sokra megy azzal, hogy nem büdös, mikor a hónalja alatt szó szerint egy tócsa van...

Én sosem voltam büdös ha izzadtam, mások se érezték, csak a pulcsit nem mertem levenni..

2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) Amugy tenyleg ugy van, ahogy az utolso kommentelo mondja, nem vagyok egyalatlan budos (nem ez a problema), hanem nem merek felvenni olyan polot, amiben latszik az izzadsagfolt:( Inakabb mintas felsoket hordok.
2011. ápr. 9. 12:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Es a Solutio Antisudorica egeszseges? (mert az sem jo, ha teljesen megszunteti az izzadast, mert akkor nem tudnak tavozni a mereganyagok)
2011. ápr. 9. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!