Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Palmolive tusfürdőtől olyan...

A Palmolive tusfürdőtől olyan piros pöttyös lettem, mint a túrórudi, melyik összetevőjére lehetek érzékeny?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szalicil?
2009. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy én ehhez nem értek, szóval jó lenne tudni, mi okoz ilyesmit. Ittam egy kalcium pezsgőtablettát, szépen kezd levonulni.
2009. ápr. 20. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most egy ideig csak mosakodókenőcs!!
2009. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármelyikre lehetsz allergiás. van benne egy sodium laureth sulfat nevű is, nagyon sok ember arra érzékeny különösen. ezentúl vagy vegyél hipoallergén tusfürdőket vagy menj el bőrgyógyászhoz, és kérj tőle mosakodókrémet.
2009. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha így kijön a tusfürdőtől, akkor lehet, hogy a benne lévő illatanyagokra! Én is allergiás vagyok rá! Nekem bevált a Sanex, Nivea, Fa!
2009. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok a Palmolive-re..de csak az egyik fajtájára..amiben ilyen ásványi golyók vannak..nagyon viszkettem tőle. Válts tusfürdőt szerintem.
2009. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most épp ez volt itthon, nem én veszem, hanem a szüleim, akiknek tökmindegy, melyiket emelik le a polcról a boltban.
2009. ápr. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!