Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tünetei az agyhártya...

Mik a tünetei az agyhártya gyulladásnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Fénykerülés, hangkerülés, ha az álladdal megpróbálod megérinteni a mellkasodat, fáj a tarkód/nem megy. Hányiger, hányás, láz.
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kérdem mert szombaton vmi kullancs szerű vt a lábomban. És én hülye kiszedtem. -.-" és vasárnap d.u. tol kezdve roszul érzem magam, lusta vagyok, hasmenésem volt, hányingerem van, fáj a hasam, néha hirtelen melegem lesz, néha szédülök... Lehet h agyhártya gyulladásom v? Mit tegyek?
2011. szept. 5. 22:27
 3/4 anonim válasza:

Ez nem jellemző az agyhártyagyulladásra, csupán véletlen egybeesés, hogy pont most kapott el egy vírus:)

Akkor valószínű, ha megjelenik ez a bizonyos tarkókötöttség+ amiket még írtam.


Csak még egy kérdés: Látszik a kullancs helye? Csak azért kérdezem, mert ha gyűrűszerű, belül fehér, kívül piros foltod van, ami esetleg növekedni kezd, akkor mindenképp fordulj orvoshoz. Ha nem, ne aggódj, pirítós kenyér teával és minden ok lesz:))

2011. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez most ijesztően hangzott, bocs. Szóval ilyen gyűrűszerű bőrtünettel azért fordulj orvoshoz, mert Lyme kórra utal, de ne ijedj meg, meggyógyítanak.
2011. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!