Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka az ínhüvely...

Mi lehet az oka az ínhüvely gyulladásnak?

Figyelt kérdés
17éves vagyok még tavasszal kezdődött a csuklómba az inhüvelygyulladás,nem birtam mozgatni.kaptam gipszsint de utánna ugyanugy fájt majd jártam egy ideig fiziotherápiára az segitett,de most ujra elkezdett picit fájni,de a legroszabb hogy pont a jobb kezem:S előző héten pedig a bokámba kezdett először csak a jobb aztán mostmár kezd picit a bal is fájni.tesin nem birok futni annyira fáj ha rálépek.Mitől van ez a sok inhüvelygyulladásom? nem sportolok igazán semmit már 3éve csak néha néha futok hogy kondiba tartsam magam.nem szeretném ha a bokámat gipszelnék mert tulsokat hiányoznék suliból.Előre is köszi a válaszokat.
2011. szept. 11. 14:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy hogy mivel enyhithetném a fájdalmakat?Mit csináljak?
2011. szept. 11. 14:50
 2/2 anonim ***** válasza:

túlerőltetés miatt van (gondolom, írni kell a suliban, nem?)


fokozatosan több sport segít, de előbb menjen le a gyulladás - ahhoz meg gyógyszer kell reumatológiára menj el és irass rá valamit


a bokád viszont más is lehet, azt is nézesd meg

2011. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!