Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jobb a magánrendelés...

Miért jobb a magánrendelés mint a kórházi?

Figyelt kérdés

Miért szeretik jobban az emberek?

(csak ugye drága), de a kórházba is ugyanúgy be kell jelentkezni odamenni és megvizsgálnak. Nem értem akkor miért jobb? már ha jobb egyáltalán


2011. szept. 11. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pl. azért szeretem, mert nem lutri, hogy melyik orvoshoz kerülök, illetve a tapasztalatom, hogyha magánrendelésre megyek több figyelmet szentelnek rám, nem akarnak az első 5 perc után lerázni.

Nálunk a kórházban az időpontosztás egy hónappal előre zajlik, addig akár meg is halhatok, senkit nem érdekel. Az is úgy, hogy majd kerülök ahhoz az orvoshoz akihez kerülök... Nekem pl van fiatalkori nagyon nagyon rossz élményem egy fül-orrgégésszel és még mindig remeg kezem lábam ha oda be kell tennem a lábam, mert iszonyatosan félek, hogy megint nála kötök ki. Ezért inkább elmegyek maszekba, kiperkálok 4 ezret, de olyan ember vizsgál meg és ad tanácsot, akiben bízok és akitől nem "félek".


Ezen felül nekem pl. a nőgyógyász, a fogorvos is abszolút bizalmi kérdésen múlik. Nem hagynám, hogy a sajátomon kívül más érjen hozzám, mert őket fogadtam el, nem is érzem jól magam, ha valami miatt máshoz kell mennem.

Kórházi bőrgyógyásszal is van rossz tapasztalatom, így inkább hozzá is maszekban járok.

2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol laksz ha kérdezhetem?
2011. szept. 11. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Motiváltabb a doki.
2011. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baja kistérségében. A lényeg hogy a bajai kórházhoz tartozom mint "beteg". Első válaszoló voltam.
2011. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!