Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van ez hogy kattan a...

Miert van ez hogy kattan a jobb vallam?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy fekvotamasz csinalas kozben a jobb vallam kattan? Csak akkor kattan ha egeszen kiegyenesitem ha egeszen nem akkor nem. Mielott csinalom bemelegitem es megis kattan minden tamasznal. De csak a jobb karom, mintha az inszalag kattanna. Mitol van ez mit lehet csinalni?
2011. szept. 11. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fáj, meg ilyenek, akkor ne foglalkozz vele, bár ha zavar, akkor menj el orvoshoz, és megmondja, hogy mi az. :)
2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem faj egyaltalan csak mikor csinalom zavar, meg felek nehogy elszakadjon az inszalag.
2011. szept. 11. 21:13
 3/5 anonim válasza:
Lehet ki van ugordva a vallad nekem regebben azert katogott ...de mondjuk fajt is ha masziroztak stb..el mentem az orvoshoz onnan csontkovacshoz kuldtek 1 perc alatt vissza tette a vallam azota jo :D :)
2011. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyaltlaan nem fajt akarmivel eroltetem akkor sem ha hozzanyulnak akkor sem...
2011. szept. 11. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem fáj... legalábbis én is így vagyok vele, nekem is kattog a vállam, meg a gerincem, meg a térdem is. El kéne mennem csontkovácshoz sztem, mert én meg attól parázok, hogy ettől kopnap a porcok, ízületek, ha kattog... és abból lesz majd fájás rendesen...
2011. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!