Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vastagbélrák fájdalommal jár?

A vastagbélrák fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
Hónapok óta napi rendszerességgel érzek enyhe, nyomó fájdalmat a bal alhasi részen. Korábban székrekedésem volt, viszont mióta próbálok egészségesen étkezni a székrekedés elmúlt, viszont ez a fájdalom idegesít. Persze a háziorvos csak azt mondta biztos a szorongástól van es hogy még fiatal vagyok a rákhoz ne aggódjak. Igaza van a dokinak, vagy más betegség lehet a dolog mögött? 28/f
2009. ápr. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet, pont úgy, ahogy leírod; elmentem ultrahangra, de ott nem láttak semmit. Ez némiképp megnyugtatott. Amúgy a rák nem szokott fájni, de én is attól tartottam leginkább.. Ja, és a fájásra azt a tanácsot kaptam, h ne igyak tejet pár hétig, hátha tejallergia okozza. 25/L
2009. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így úgyse nyugodnál meg, akármit is írnánk. Meg látatlanban még egy orvos se adhatna komoly tanácsot neked.


Menj el inkább urulógushoz és ha ő is azt mondja, amit a háziorvosod, akkor biztos egészséges vagy!

2009. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább belgyógyászhoz menj :)
2009. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az azért kicsit különös, hogy mindenki mondja menjünk időben orvoshoz, így elkerülhető a nagyobb baj. Erre az orvos meg félválról veszi a dolgokat.
2009. ápr. 22. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A gasztroenterológián kellő felvilágosítást kapsz.

Beutaló, panasz és Ő eldönti, hogy megvizsgál vagy sem.

Ha tükrözésre kerül a sor, készülj fel, nem lesz könnyű feladat. Nekem már kétszer volt.

Ha altatnak, akkor sima ügy, de ha éber leszel!....

Nem akartalak megrémiszteni, csak felkészíteni.

De most komolyan, ha fáj valami az nem véletlenül fáj.

A szervezet jelez.

Jah és még annyit.

Ha az első doki félvállról vesz, menj egy másikhoz!!!!

Ez alapszabály.

2009. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kiderült a konkrét baj?
2015. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!