Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ájulások ellen?

Mit tegyek az ájulások ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor érzem magam rosszul, mintha elakarnék ájulni. És ez általában meg is történik. Nagyon félek attól hogy olyankor ájulok el amikor egyedül vagyok mondjuk bkv stb. Nem is merek nagyon egyedül utazni de muszáj. Egyfajta paranoiává vált már és nem tudok másra gondolni ha megyek az utcán csak arra hogy mi van ha elájulok. Sokszor ugyebár nem ülhetek le és mivel fiatal vagyok ha sikerül is helyet találnom akkor át kell adnom.

Voltam orvosnál és azt mondta hogy ez pszichés okok miatt jön ki de nem tudom mit tegyek ellene. Van valakinek ilyen problémája? Hogy kezeljem, mit tegyek ellene mivel tereljem el a gondolataimat? sokszor van hogy szédülök is és olyankor is mindig attól félek hogy akkor elájulok. Elkezdek remegni és teljesen beparázom.


2011. szept. 12. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség gyanú, nekem a Magneb6 meg a citromfű sokat segít, 1: 2*1, 2: 2*2dl, pszichiáter ajánlotta!!! Én nem ájultam még el, de az összes többi tünet meg van!!!
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez pánikbetegség,ismerem.Keress fel egy pszichológust és pszichiátert ők segítenek.Kapsz lehet gyógyszert,ami megnyugtat és ellazít.De az a legjobb,ha minél többet gyakorlod a közlekedést és egy idő után rájössz,nincs mitől félned.
2011. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kollar1000 válasza:
csatlakozom,.ez valóban az de nézess vérvételt!!mert nekem ugyan ez volt a tünetem sőt rosszabb,.és most cukorbeteg vagyok.
2011. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!