Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez asztma?

Szerintetek ez asztma?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor jön rám köhögőroham, sokszor sípol a tüdőm, ha lépcsőznöm kell majd meg fulladok, egyfolytában váladékot köhögök fel minden évszakban, szóval nem megfázás. Horkolok és nagyon sokszor van légszomjam. Szerintetek sanszos, hogy ez asztma? El fogok menni orvoshoz, de előtte kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. szept. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meglehet. Pl: este lefekvésnél rosszabbodik a köhögés, és megnyugszik ha felülsz? Mert az is tipikus asztmás tünet.
2011. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy az. Keresd fel az allergológiai szakrendelést.

Bár a légszomj élelmiszer adalékanyagtól is lehet ha sok műkaját eszel. Ilyen pl a nátrium-glutamát.Sokan allergiásak ezekre!

2011. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha lefekszek elkezdek köhögni, és muszáj felülnöm mert különben megfulladok....képletesen értve.. azért nem fulladnék meg de nagyon rossz...
2011. szept. 13. 17:59
 4/5 anonim válasza:
Kicsiszivem zsalj el orvoshoz...:) Elkísérjelek?(L)
2011. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K. Dániel válasza:
Szerintem az. Nekem pollenszezonban júni közepétől augusztus közepéig elő-elő jön heti többször ez az asztma. Lefekvéskor romlik, felülök csak nyugodtabban veszem a levegőt de nem múlik. Van hogy órákig szenvedek a levegővétellel. Vannak spéci csodaszerek rá, el lehet mulasztani. Ha dohányzol sürgősen hagyd abba. Az nagyon NAGYON sokat ront! (Tapasztalat...)
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!