Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon stresszes vagyok, és...

Nagyon stresszes vagyok, és ez végett nagyon izzadok (hónalj), van valami megoldás ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen vagy feketét vagy fehéret vehetek fel...van rá valami tabletta vagy kenőcs?
2011. szept. 21. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Levendula fürdő, és tea, a stresszre és az izzadásra is jó. Amúgy Solutio Antisudorica, ha az sem használ pár éve olvastam egy cikket egy nagyon gyenge szorongáscsökkentőről, amit leginkább endokrinológusok ismernek, és a központi idegrendszerre kifejtett hatása miatt csökkenti az izzadást. De ha engem kérdezel ez legyen az utolsó...

De hormonális oka is lehet, pajzsmirigy túlműködésnél jellemző tünet a szorongás, izzadás, fogyás, stb.

2011. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-htp(tápkieg) jó stressz ellen, orbáncfű is. az 5 htp-től mintha kevésbé izzadnék is. Amúgy vannak rá gyógyszerek, de ha meg van borotválva és be van kenve deo-val 99%-ban nagy baj nem lehet. Ha extrém eset vagy-> doki derítsd ki miért.
2011. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1 ne stresszeld magad

2 gyógyteák

3 vattára ecet és kend be, megöli a baktériumokat

4 napi 2x zuhany

5 antibakteriális szappan...

6 válogasd meg mit eszel

7 sok pihenés/alvás

8 pamut ruhák

9 hintőporozd be a hónaljad

10 borotváld le a szőrzetet, mert az megfogja az izzadságot (gyakran)

11 stift, spray használata legvégső esetben

2011. szept. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!