Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak Szabolcs megyében ilyen...

Csak Szabolcs megyében ilyen az egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés

Általában (papír szerint) 8 órától van rendelés, de oda kell menni időben, hogy sorszámosztásnál viszonylag jó számot kapjunk. Tehát megyek fél8-ra, 8.10kor megjelenik a kartonozóban valaki, kapok egy sorszámot, és várhatok még 8.45-ig, mert a doktornő akkor állít be. Ez konkrétan olynan helyen volt, ami nem kórház, tehát még reggeli vizit sincs.

Úgy is jártam már, hogy időpontra hívtak 8.10-re, ott is voltam időben. A doktornő 9kor érkezett meg, s meg is kérdeztem, hogy minek hívnak ide 8.10-re akkor. És ezek az orvosok felsőbbrendű lénynek hiszik magukat, nekem állt, hogy vizitelt.

Könyörgöm, ha köztudott hogy 8kor vizitel, és 9-ig ez eltarthat, akkor minek hívják oda a betegeket 8 órától? Egy óvodás gyerek is észrevenné, hogy a két időpont fedi egymást. Nem az orvosokat hibáztatom, hanem a felsőbb vezetőket minden egészségügyi intézetben..


2011. szept. 22. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma is ott voltam 7.35-re, egyes sorszámot kaptam 8.15-kor, és 8.45kor kerültem a dokihoz, aki 3 perc alatt "ellátott"..
2011. szept. 22. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Borsodban is ilyen.. én egyszer szemészetre mentem, sima vizsgálatra, ott is sorszám volt, ott már 7től van rendelés, mi odamentünk 6.50re, kaptam egy sorszámot 7.30ra és bekerültem 9.45kor.. bent egyből leültettek olvasd fel a 2. táblát elejétől végéig. felolvastam nekik, mondták semmit nem változott. szóljon a '10.esnek' hogy jöhet.. érdekes volt..
2011. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sine.lacrimna ***** válasza:

a rendszer ilyen.

Képzeld a nőgyógyász szakrednel az első emeleten,vizitel az osztályán és ha szül a betege akkor még a szülőszobán is van.Egyszerre 3 helyen egy időben.

Az aneszteziológus az intenzív osztályon van és a műtőben is egyszerre.Két helyen egyszerre.

És így tovább az összes szakorvos több helyen van egyszerre.

Muszáj nekik mert ennyire kevés az orvos.


Ez kész életveszély, nem is csoda ha itt ott meghal egy egy beteg.Fizikai képtelenség 2-3 helyen egy időben ugyanolyan

színvonalon dolgozni.

2011. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Se orvosok, se nővérek. Ilyen az egész ország. És addig örülj, míg nem kell kórházba befeküdnöd ;)
2011. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!