Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok, és...

5-6 hetes terhes vagyok, és érzem kezdek megfázni. Tudom gyógyszert nem szedhetek, de mit vehetek be, hogy ne legyek jobban beteg? Így is veszélyeztetett terhes vagyok. Gyümölcsön kívül mit szedjek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok sok meleg teat
2011. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vki azt mondta, hogy teát ne igyak, mert az nagyon vízhajtó, és ilyenkor szükség van a folyadékra nagyon a magzatvíz miatt.

Akkor most mi az igazság???

2011. febr. 24. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben voltam én is: Coryzalia, Homeogene, Oscillococcinum, ezek mind homeopátiásak + hársfa, csipkebogyó tea!
2011. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írta! + tengeteg méz és friss narancslé!

Torokfájásra: Tantum Verdével szabad öblögetni terhesen is, nekem is szükség volt rá anno.

2011. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 napig 500-1000mg C-vitamin,én is ezt csinálom,és eddig még mindig hamar megelőztem,mikor éreztem a bajt,de huzamosabb ideig ne szedd,csak így.Jobbulást!
2011. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz teát. :)
2011. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem orvos mondta, ha kezdem érezni, sőt, ha influenzás, vagy lázas lennék, akkor ágy és tea. A teánál a lényeg, hogy ne fekete és zöld legyen a koffein miatt. én pl vettem egy "Gyerektea" elnevezésű, talán pickwick teát, és arra rá van írva, hogy csak gyümölcsöket tartalmaz, és fekete teát nem. és ha folyamatosan iszol, akkor nem baj, hogy vizelethajtó hatású, hiszen folyamatosan pótolod is. Vigyázz magatokra! Boldog babavárást! 18 h km
2011. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 25. 07:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon erős torokfájásra szedtem 2 napig izlandi zuzmó köptetőt, nagyon-nagyon jót tett! Mindenkinek ajánlom!

(Kakukkfű köptetőt nem szabad állítólag), de erre az van írva, veszélytelen.

2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!