Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap meccsen recssent egyet...

Tegnap meccsen recssent egyet a hátam vagy is azt hiszem a hátam rohadtul fáj szinte minden mozdulattól mély levegőt veszek akkor is, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
sürgösségire elmentünk tegnap és aztmondták hogy nincs borda törés valami izom sérülés van . De rohadtul fáj.... Esetleg ötletek ?
2011. szept. 25. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem inkább roppanásszerűvel járt, de kiderült, hogy idegbecsípődésem volt. Az általad leírt tünetek másfél-két hónapig tartottak, kímélni kellett (ebből első két-három hetet feküdni), és folyamatosan kenegetni, amire egyedül képtelen voltam.


Szóval szerintem izom, vagy idegbecsípődésed lehet neked is, de ezt egy normális orvos tudná megmondani. (A fenti doki meg költse gyógyszerre a fizetését, hogy így hazaengedett téged normális kivizsgálások és a baj diagnosztizálása nélkül.)

2011. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg csontkovácshoz elmenni nem jó ötlet?
2011. szept. 25. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom. A csontkovács nem orvos. Szerintem előbb deríttesd ki egy normális helyen normális orvosokkal, hogy mi a baj, és azután menj el ennek megfelelően szakemberhez, én ezt tenném.


Jobbulást! :)

2011. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menj ismét orvoshoz!
2011. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!