Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy rossz mozdulattol kiugrik...

Egy rossz mozdulattol kiugrik a vallam es 1-2 napig alig tudom hasznalni a karomat. Hogyan tudnam ezt hazilag orvosolni?

Figyelt kérdés
Jarok konditerembe rendszeresen,de nem csak ott.Otthon is megesik.Volt mar olyan is hogy almomban.Mi lehet a baj? 21F
2011. júl. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyanezzel küzdök én is...gyakran éjjel ugrik ki a vállam...tegnap kihagytam a válledzést, mert épp 2 napja ébredtem arra, hogy valami nem stimmel megint....
2011. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én vért hugyozok a fájdalomtól ha kiugrik!

1 hétig emelni se tudom nemhogy edzeni! Házilag NEM LEHET orvosolni,el kell menni dokihoz,aki rendesen el tudja látni. Ha rendesen meg tudod erősíteni a vállizmaidat később akkor nem fog kiugrani de így is javaslok egy 5000FT-os neoprén vállrögzítőt edzéshez. Meg egy gyógytornászt ha nem akarsz életed végéig sz@pni vele.

Minden ficamnál rengeteget kopik az ízület és a végén egy pohár víz emelésétől kiugrik.

2011. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez mellett jarok amerikai focira es ott is nagyon zavaro hogy majdnem minden edzesen megtortenik egy rossz blokkolasnal es utana mar semmihez sincs erom.Hozzateszem hogy mindket vallammal igy van...
2011. júl. 27. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Irtam neked egy mailt 69%, kerlek olvasd el.
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam,válaszolni fogok a délután folyamán...
2011. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Válaszoltam!
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam és köszi szépen :) nagyon jól esett.
2011. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
en is koszonom hogy ennyit segitettetek -.-
2011. júl. 27. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
én leírtam mindent! ott a válasz! MÁS LEHETŐSÉG NINCS!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Offthewall ***** válasza:
doki. Amúgy szedj ízületvédőt amit én ajánlanék Scitec Arthroxon, nekem még nincs szükségem erre, de lassan lehet kipróbálom kúraszerűen megelőzésnek.
2011. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!