Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a bokám hátul...

Mitől fáj a bokám hátul balerinacipőben?

Figyelt kérdés
Nem sebes, nincs feldagadva, semmi. És csak a jobb bokámon...
2011. szept. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a balerinacipőnek nincs sarka, megkockáztatom, bokasüllyedés. Szerintem nem árthat, ha megnézeted dokival, az a biztos! :)
2011. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén írtam le, nem a bokám, hanem ott hátul, ahol általában fel szokta törni a cipő.

Biztosan nem bokasüllyedés, mert akkor szerintem más cipőben, papucsban is fájna. Így meg olyan, mintha nyomná ott hátul. De akkor eddig miért nem, és a másik miért nem fáj?

2011. szept. 25. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis eret nyom azon a ponton, próbáld ki sarokemelővel. Amúgy a teljesen sarok nélküli cipő tényleg nem egészséges, hosszabb távon okozhat problémát. Nem azonos ugyanis a mezítláb járással, ami egyébként is csak egyenetlen talajon, füvön vagy homokban kedvező hatású.
2011. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!