Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok sem őrült, se...

Nem vagyok sem őrült, se beteg, se UFO hívő, se "idegen lény-ellenes, de mondjátok el ez meg mi akar lenni?! :D

Figyelt kérdés

a doksi 80% tudtam csak elolvasni a hiányos angoltudásom miatt de nem tudjátok miért tette ki ezt az FBI a honlapjára? Kérlek mondjátok hogy átverés :D


[link]


[link]


értelmetlen válaszok is jöhetnek de előbb légyszives nézzétek meg a linkeket


2011. máj. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Roswell érdekes dolog. Több mint 50 éve történt, hivatalosan nem ismerték el, (idáig) de évtizedek óta van Roswell-ben egy UFO múzeum többek közt ezzel az esettel foglalkozik. Itt gyakorlatilag az USA minden polgára volt már. Ez nagyon régen nem titok, de azért csak áprilisban hozták nyilvánosságra, mert kötelezte az államot a titoktartási szerződés.

Az aktában az olvasható, hogy egy farmer birtokára egy meteorológiai ballon zuhant le. Ezt a roswell-i sherif jelentette, mivel az ő hatásköre volt. Hivatalosan ennyi történt Roswellben (2011 áprilisáig) semmi más.


Most azt jelentették, hogy tényleg ismeretlen objektumok zuhantak le. Én több forrásból úgy tudom, hogy 2 "tárgy" és nem 3, ahogy az Index írja. A maradványokat semmilyen eszközzel nem sikerült deformálni, szétvágni (egyértelműen a ballon-jelentés nevetséges). A fedélzetén több humanoid testet találtak( hivatalosan nem mondták ki, hogy földönkívüliek, csak "humanoid testek"). A "tárgyak" valószínűleg egy a közelben lévő nagyfeszültségű villanyvezetéknek repültek. Azért nem érzékelhették, mert még nem voltak üzembe hozva, de feszültség alatt voltak (?). Persze azonnal elárasztotta az FBI, a katonaság Roswellt a "baleset" után. Már akkor abszurd volt ballonnak álcázni.

Hivatalosan ennyi. Hogy pontosan mi történt azon nincs értelme gondolkodni. Nem voltunk ott, nm láttuk. Elő lehet állni zseniális elméletekkel, de amíg nincs perdöntő bizonyíték, addig hülyeségnek tartom. (az állam szava számomra nem minősül perdöntő bizonyítéknak)


Annyival egészíteném ki magam:

Nem vagy UFO-hívő? Kár, hogy ez már hit kérdése. Becslések szerint csak a mi galaxisunkban többszár idegen civilizációnak kell léteznie, akkor is, ha a lehető legszigorúbb természeti szabályokat vesszük alapul(víz, szén alapú élet, stb...). Ez csak egyszerű lagika. Az esélye, hogy nincs rajtunk kívül legalább 1 értelmes civilizáció a 14 milliárd fényév átmérőjű univerzumunkban, annak nevetségesen kicsi az esélye.


Amit olvastál a jelentésből és tőlem, az "hivatalosan elismert" (ami nem jelenti, hogy igaz). Egyébként ezekből kisebb részleteket magyar kereskedelmi csatornák (tv2, RTL) is vetített nemrég. Most nem kell azt hinni, hogy fordulóponthoz ért az emberiség történelme. Már régóta vannak "jelek" más élőlények létezésére. Valószínűleg azért ismerték ezt el, mert tudták, hogy rég ezen csámcsog a világ, így ez már nyílt titok volt.


Mégegyszer: Hogy pontosan mi történt, azon NEM ÉRI MEG RÁGÓDNI!!!!!!


Amúgy csodálom, hogy téged előbb nem ért el ez a hír. :)

2011. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A belinkelt doksi egy feljegyzés egy olyan "csészealjról", ami egy meteorológia ballonra volt felfüggesztve. Ennyi. A többi csak felhajtás a szenzációra éhes média részéről.
2011. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért mondtam hogy "hívő" mert vannak akik nagyon megszállottak ebben :D

egyébként ilyen dolgokkal sosem foglalkoztam és tisztában vagyok hogy törvényszerű az 'idegen lények" létezése.

szerencsére mostmár értem az egészet (vagyis ami tényleg érdekelt), köszönöm a választ :)

2011. máj. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!