Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem ha hozzáérek?

Miért nem érzem ha hozzáérek?

Figyelt kérdés

Pár napja elestem biciklivel és ahogy estem a kormány egyik fele a földön másik fele a hasamban landolt. Nem állt bele csak elég szépen beleütött a kormány mivel ráestem. Most nem érzem azt a részt ahol a kormány megütött. Ugye érezni fogom még? Mert ha megszúrom érzem.


14/F


2011. szept. 27. 20:09
 1/4 anonim válasza:
hat ha nem lilult be vagy nem lettel rosszul ,feher szaj akkor valoszinuleg csak megutotted . Es fogod erezni
2011. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát eséskor nagyon belilult aztán mire hazaértem már nem volt lila. Ezt nem értettem.
2011. szept. 27. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy belilult annak nem sok köze van ahhoz, hogy érezni fogod e. Amúgy meg mivel szúrásra érzed, ezért nincs gond szerintem. De amúgy meg menj dokihoz ha úgy érzed baj van.
2011. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2011. szept. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!