Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hozzáérek a bal nagylábujja...

Ha hozzáérek a bal nagylábujjamhoz, akkor úgy érzem, mintha zsibbadna, de csak akkor, ha egy kicsit megnyomom. Ez kb 2 hónapja így van. Ez probléma, vagy orvoshoz kéne vele mennem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyesmi nekem is volt, csak nekem a jobbon. Ha alul megnyomtam, vagy úgy léptem rá, ki tudtam volna ugrani a bőrömből, olyan furcsa zsibbadós érzés volt. Egyszer még egy picit be is lilult. Anyukám azt mondta, valami kis ideg lehet rossz helyen. Aztán lassanként magától elmúlt. De ha nagyon erősen megnyomom, még mindig kicsit érzékeny. Nem hiszem, hogy ez kóros, én nem mentem vele dokihoz, mert szerintem fogalma se lett volna róla, hogy mi az. sőt, lehet hogy csak hónapokkal később kaptam volna időpontot ilyen kicsi dologgal.
2009. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!