Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a power...

Mi a véleményetek a power balance karkötőröl? Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Valóban jobban alszik töle az ember? Nekem rengeteget áj migrénesen a fejem. Vajon használna rá? Tapasztalatokat, véleményeket várok.
2011. szept. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Átverés az egész, semmilyen gyógyhatása nincs.
2011. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én nem hittem benne, de egyik nap épp a könyvelőm csuklóján láttam meg, mindjárt ki is faggattam. Mesélte, hogy derék fájdalmai voltak és állítja, hogy megszűnt tőle. A lányainak is vett és szerinte jobban teljesítenek az iskolában. Ha nem ő mondaná, nem hinném el, mert alapból borzasztóan szkeptikus nő, akárcsak a Skully ügynök :-)
2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki szeretném próbálni én is de nemtudom én is elég szkeptikus vagyok:) de annyi jó tapasztalatot olvastam h már nemtudom :)
2011. szept. 30. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A környezetemben többen is-beleértve a barátomat-hordanak ilyet.engem nem is érdekel az ilyen.Senki nem áradozik.Az elején kérdeztem, akkor azt mondta, hoyg mintha jobban aludna, de hozzáteszem akkor felére csökkent a munkája, nyugisabb időszak jött.A többiek azt mondták, hát nem is tudják,majd egy régi ismerősömmel találkoztam, aki azt mondta az egyik fajtáját(több márka van ugyanazon az elven) ők hozzák be, kérdeztem menniért, azt mondta 250 forintért, szóval mivel 6-9000-ért árulják, elég jól jár a forgalmazó és az eladó is.

Összegezve, én legkevésbé sem hiszek benne, inkább akupunktára vagy valami más természetes dologra költeném ezt a pénzt, de hozzáteszem, én nem hordtam, csak ezt láttam.

2011. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

fénysugár a földműves szemében

(= parasztvakítás)

2011. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban mar tavaly vissza kellett adniuk a penzt azoknak a vevoknek, akik rajottek, hogy semmit sem er. Meg a ceg is belatta, hogy semmi haszon nincs belole.
2011. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas átverés ,maximum placebo hatása lehet ,ugye jó drágán megveszed hiszel benn és tényleg mintha kicsit jobban lennél.kinai filléres bóvli 10ft-ért gyártják nagyjából iszonyat haszonnal adják tovább.
2011. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!