Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről. Valóban hatásos?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én metélve vagyok szűkület miatt,20 éve,de semmi problémám,sőt!

Így én csak azt írhatom, hogy marhaság!

2010. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökre bírom, hogy olyasvalaki okoskodik itt valamiről, aki sohasem próbálta ki azt a valamit, de azért fikázza, mert nem érzi, hogy szüksége lenne rá, nem is izgatja a dolog különösebben. Csak megnézi, mert ott a linkje a képnek, bámulja monoton, és azt mondja kicsit szegényes a fantáziával, hogy "marhaság". A klasszikus "beszívott okoskodó magyar dumásgyerek" szindróma"...


Nem hülyeség, azonban csak akkor fogod tudni használni, ha maradt elegendő fityma egy (részleges) körülmetélés után. Több hasonló módszer létezik, ehhez nem kell semmi ragasztószerűség. Van egy csatos végű kúp, amit a makkodhoz illesztesz, arra rágörgeted a megmaradt fitymád, ezt befogja egy lyukas végű gúla, amin a csatot áthúzod, a csatot pedig egy heveder, vagy némi súly lefelé illetve kifelé húzza, ez nyújtja a fitymád, ráadásul ez a fityma már nem fog visszaszűkülni.

Csöveléskor, szeretkezéskor szinte pillanatok alatt leveheted. Fél év mindennapos használat után az eredmény már látható, ezt fotókkal is igazolhatod, azonban szorgalom és akarat nélkül nem fog működni, csak ha nem lustálkodsz föltenni naponta többször.

2010. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem Ez ,Te nagyon Kisokos!
2010. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!