Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Íriszdiagnosztikánál tényleg...

Íriszdiagnosztikánál tényleg megtudják állapítani, hogy mi a baj? Elmentünk a férjemmel és mind kettőnknek csak rossz dolgokat mondott és 32 és 35évesek vagyunk. Hozzá kell tennem mikroalgákat ajánlott, hogy azt kell megvennünk és nem lesz baj

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem megmondta, hogy a nagyanyám mibe halt meg.
2011. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Háát, van ismerős természetgyógyász aki csinálta, és szerinte pontatlan.

Egyébként nagyon jól tudnak lenni ezek az alternatív gyógyítós dolgok, de elég nehéz értelmezni a dolgokat.

Tanultam frissítő talpmasszázst és egy reflexológus volt az oktatónk. Ő mesélt néhány dolgot erről. a talpon pl meg érezhető minden betegség ami már volt ami vna és ami lesz. Ezeknek a tapinmtása jellemző. DE!!! ha érzel is valamit valamely testrésznél, szervnél az még nem jelenti hogy beteg, hanem cska az hogy az a testrész nem 100%-on megy, persze ez később ha nem figyelsz betegséggé is tovább fejlődhet, de az is lehet hogy még lumpabb leszel és még sem fog történni semmi.

Az is lehet hogy az a természet gyógyász aki ezt a mérést végezte valami ilyesmi hibába esett. Ha érdekel kérdezz meg egy másikat, de ne íriszre menjél, inkább reflexológushoz.

Szerintem...

2011. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Összekamuznak mindenféle betegséget, hogy nagyobb eséllyel beletrafáljanak valamibe. A mikroalgát meg akkor ajánlják, amikor arra gyanakodnak, hogy az agyatokkal is baj van.
2011. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Én két hónapja voltam egy súlyos betegség után, azt hittem hlyben eltemet.Azt a mocsok kóklert le is csukatnám.Olyan dolgokkal vezetett meg hoyg ihaj.Az előttem lévő lányt is eltemette.Mellesleg ő is algában utazott(megjegyzem az algát egyébként szedi a családom a mocsok kóklertől függetlenül és nagyon jó, tehát ha megvettétek nem dobtátok ki a pénzeteket, csak amit a kóklernek attatok a diagnosztikáért.)nekem olyanokat mondott hogy egy 5 éves koromban lévő betegség miatt tönkrement az agykérgem!!!!!!(ledpilomáztam, olvasott, jó intelligenciájú ember vagyok-ami nem lehetne ha így lenne)szerinte látens diabéteszem van(ilyen nincs)és 200 ciszta van a végbelemben.De el kéne vinnem az anyámat is, hogy meg tudja mondani, hogy gyógyítható vagyok e-anyám azért kell, hogy megtudja, még az anyaméhben sérültem, vagy életemben.

Egyébként 25 éves vagyok, és ezelőtt még megfázva se voltam, ami nyílván nem lehetne ha igaz lenne amit írt.

Majd az a r...dt mocsok előadta hogy genetikai selejt vagyok és ha szülök ezt tovább örökítem.

Bőgve mentem haza.

Felhívtam a háziorvosom aki azt mondta, hogy mesedélutánon vettem részt , mert a szemből olyan dolgokra az értágulat miatt mint a hipertónia, lehet következtetni, de másra nagyon nem, pláne nem annyira nagyon pontosan, és pláne nem 20évre vissza.Továbbá megkérdeztem a szakorvosomat, aki a megye egyik legjobb professzora, és azt mondta, hogy a kóklereknek a sitten a helye, és ezzel megválaszolta a kérdésemet, miszerint lehet e hinni az íriszben


Szóval én ezerrel megnyugtatlak, ezen én is most mentem végig, és már csak az időt meg a pénzt sajnálom amit rá költöttem a mocsok kóklerre.


Nincs semmi bajotok.Legalábbis olyan formában ahogy mondta, biztosan nincs.

2011. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy az orvosi irodalom ráadásul nem használ ilyen kifejezést, hoyg végbél ciszta, csakhogy polip, tehát ha azt hamarabb tudom, már ott gyanaskszom.Gondolom nektek is lepergette az orvosos dumát.Én megnézném, hoyg egyáltalán orvos volt e, mert ahol én voltam az elég gyanús helyen, és ezrintem nem volt orvos csak kamuból.
2011. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagyok túlságosan tájékozott a dolgokban, főleg nem az íriszben, és főleg nem volt tapasztalatom vele.

Az ismerős természetgyógyász nekem azt mesélte hogy egyszer egy hapsinak méhnyakrákot diagnosztizált a műszer, meg sok hasonló finom dolgokat, ezért amikor vissza hozta az árát túladott rajta azonnal. Túl van marketingelve túl jól hangzik hogy a szem a lélek tükre, minden hülyeséget bele magyaráznak.

2011. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A klókeres hozzá szólónak üzennék.Igen a kisfiam is issza az algát és neki nagyon jó.Pont miatta mentünk el és őt meg sem nézte,hanem előbb minket.Ahogy mondod ott élve el is temetett bennünket,nekem nincs olyan test részem amiben ne lenne ciszta vagy daganat stb...Férjemnek már vérzik a tüdeje,sorvad a szíve cisztája van stb...

Rossz volt hallgatni,amit ránk rakott.Hozzá tenném,hogy volt két mélyvénás trombózisom,amit meg sem említett még véletlenül sem.

2011. szept. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!