Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érezte már más is így magát...

Érezte már más is így magát buszon, autóban?

Figyelt kérdés

Elég furcsa érzés kerít néha hatalmába. Elég nehezen tudom elmagyarázni. Elindul az autó, és ahogy gyorsul, rám jön egy rosszullét, vagy nem is tudom. Olyan mintha most azonnal kiakarnék szállni, és az ablakon is nehézkes ki néznem, de úgy alapból a kocsiban lenni miközben az megy 80km/h-val.

Olyankor magamba kell csípnem h hé, nyugi. Volt rá példa, hogy meg kellett állítanom az autót, mert úgy éreztem elfogok ájulni. És végig ez van. Azt akarom hogy álljon meg az autó, de megy tovább, még jobban érzem azt az erős szorítást is a mellkasomban és borzasztó. :S Mi lehet ez? Volt idő mikor teljesen elmúlt, buszon is nyugi volt.

De most megint előjött. Nem merek buszra szállni, lassan már kocsiba se ülni. Pláne nem, ha mondjuk egy félig ismerős valaki vezet.


2011. szept. 30. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez pánikrohamnak tűnik.
2011. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé pánikrohamnak hangzik.
2011. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább klausztrofóbiára tippelek, bár az is torkollhat pánikrohamaba.
2011. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!