Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni. Ki segíthet?

Kezdek megőrülni. Ki segíthet?

Figyelt kérdés
Már beleőrültem kicsit ebbe a magányos életembe. Senki se szeret. NEm bírom! Ha elmennék dilidokohiz miért lenne jobb? Ugye ő sem tud nekem barátokat szerezni?
2011. okt. 1. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, elsőnek ne pszichiáterhez, hanem pszichológushoz menj. És épp életvezetési tanácsokat fog adni, relaxációs technikákat tanít majd.
2011. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért lenne jobb, mert legalább beszélgetnél valakivel. Gondolkoztál már azon, hogy tulajdonképpen miért is vagy magányos?
2011. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nem titok...
2011. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni, nekem írhatsz privit!
2011. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Tudom kamaszkor meg minden. Mindig is ilyen voltam de egyre rosszabb. Eljutottam arra a szintre,hogy nincs kedvem élni,semminek se látom az értelmét. Semmi se tetszik semmi szép ..nem is tudom egy nagyon nagyon rossz érzés van bennem.
2011. okt. 1. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én kb. 15 éves korom óta vagyok így és most 23 vagyok. :(
2011. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Heló.


Én is így voltam ezzel, nem nagyon voltak barátaim, nem volt kivel elmenni bulizni, csajokhoz természetesen hozzá se mertem szólni, stb, stb.

Számtalanszor véget akartam vetni az életemnek, de hál istennek nem tettem, mert bíztam benne, hogy lesz jobb, és megérte!!


Úgy igazándiból csak mostanában (ebben az évben) sikerült változtatnom az életem folyásán. Most már nem okoz gondot pl. buliban lányt "felszedni", 1 buli, 1 csaj :), holott az előtt eddig erről álmodni se mertem.


Még komoly kapcsolatom nem volt amúgy, de biztos vagyok benne, hogy már nem kell sokat várnom rá, mert lesz.

Ja és tudod hány éves vagyok? Nem 16, hanem 23!!! :)


Szóval ami lényeg: SOHA nem késő, és SOHA ne add fel!


Tervezek egyébként írni egy részletes beszámolót ill. útmutatót (hogy hogyan, miként) a hozzánk hasonlóak számára, csak most elég elfoglalt vagyok, nemtom érdekelne-e egyébként itt valakit (?).

2011. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem mindenképpen érdekelne. Jobban hiszek a megtörtént dolgoknak vagyis ez így jobban motivál arra,hogy változzak:)
2011. okt. 2. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Ping van itt is. Ha netán elkészülne, örülnénk a linknek.
2011. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!