Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola orvosi vizsgálat,...

Iskola orvosi vizsgálat, mennyit engedsz?

Figyelt kérdés
Én tavaj is megtagadtam a vizsgálatot,és a háziorvosommal végeztettem el... van még valaki aki megtagadta? Vagy mit gondoltok erről? Légyszíves normális hangvételű válaszokat várok.
2011. okt. 3. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én úgyanez a típus vagyok,szerintem nemi területet ne akarjon már az iskolaorvos érinteni vizsgálat céljából,adjon lehetőséget hogy aki akarja az igénybe vehesse aki a vizsgálatot,vagy akár csak kérdezhessen az orvostól,de ennyi,meg eleve szülő nyilatkozat nélkül senki ne vizsgálódjon ilyen területén kis és fiatalkorú gyereknél.Szerintem nagyon jól tetted.Hány esetet lehet olvasni,hogy nem mertek szólni,kiállni magukért a fiatalok és ciki,sokszor szinte megszégyenítő helyzetbe kerültek emiatt és interneten írják ki tapasztalataikat,akkor más sokkal jobb hogy valaki simán stopot állított fel.Én csak gratulálni tudok,hogy ilyen belevaló voltál és vagy is,mert hogy nemet merjél mondani ahhoz kell egy határozottság,elszántság.
2013. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 26. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!