Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jol tettem, hogy elkezdtem...

Jol tettem, hogy elkezdtem kocogni, vagy inkabb vajak meg vele?

Figyelt kérdés
icsivel több mint ket honappal ezelött, volt egy sulyos autobalesetem. Este tartottam hazafele, viharos idö volt, szakadt az esö, es megcsuszott az auto. Az ut mellett fasor volt, nagyon közel az uthoz. Fekezes nelkül 50 km/h sebesseggel mentem neki egy fanak. Eltört mindket kulccsontom, meg a szegycsontom. Leszakadt a majam, elzarodott az epem, felszakadt a terdem, es meghuzodott jobb oldalt a combnyakam. Ezen kivülnem tört mas csontom. 5 liter vert vesztettem, ketszer ujra kellett eleszteni. 8 napig voltam intenzven, aztan 1 honapig korhazban. Nagyon gyorsan felepültem, hala az egnek, mostmar szinte teljesen jol vagyok, viszont vagy egy kis problemam. A baleset elött rendszeresen napi 1 orat sportoltam, es ezt nagyon meg szokta a szervezetem, most viszont a baleset ota nem csinaltam, es az orvosom szerint ezert van az, hogy alacsony a vernyosmasom, es a pulzusom is. Azt mondta, hogy ö nem lat semmi gatlo tenyezöt, ha ugy erzem, lassan elkezdthetek ujra mozogni. Tegnap elmentem kocogni. Fel ora volt az egesz, ebböl mondjuk csak 15 perc lehetett a kocogas, a többi gyors gyaloglas volt. ( felvaltva ) a viszont arra ebredtem, hogy iszonyuan faj jobb oldalt a medence csontom, es a combnyakam. Korai lett volna elkezdeni a kocogast? Alig birok lepni. Varjak meg inkabb egy keveset?
2011. okt. 3. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon megterhelted. Inkább sétálgass először. Aztán csak óvatosan a kocogással.

Jobbulást :)

2011. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Ugy is lesz. Ovatosabb leszek.
2011. okt. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!