Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy sárgásbarna...

Mitől van az, hogy sárgásbarna / sárgás a székletem, mióta elkezdtem egy másik városban az egyetemet és kollégista lettem? 21/L

Figyelt kérdés

Próbálok továbbra is hasonló dolgokat enni, mint ahogy eddig othon is, bár az egyértelmű, hogy egy kollégista és egyetemista étrendje soha nem lesz olyan változatos, mint ahogy korábban volt. De heti 2-3 alkalommal eszem a menzán, aztán eszem ugyanúgy zöldséget, tejterméket, próbálok mindenfélét enni, ahogy tettem otthon is. De nem tudom, mi okozhatja ezt az elszíneződés?

Gyakran iszom csapvizet, mióta kollégista lettem, (Veszprémről van szó), ez mennyire játszhat közre?

Ja és amúgy meg utálom a kollégiumot, ez a 10 nap volt eddig életem egyik legrosszabb 10 napja, ugyanis állandóan szól a zene, vagy a szobatársaktól, vagy a koli melletti szórakozóhelyről, és nem lehet se nyugodtan tanulni, sokszor még aludni sem. Nem tudom, ez a stressz tényező mennyire játszhat közre a fent említett dologban?


2011. szept. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
én kamionozok itthon minden oké ,de ha már ki érek németbe ott már sárgás zöld szerintem az idegesség csinálja!
2011. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem lehet, hogy a vízben van valami?:S
2012. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Stressz okozta ezt neked végül?

2020. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!