Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e ez az anyajegy problém...

Lehet-e ez az anyajegy problémás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1-1,5 hónapja vettem észre hogy a csuklómnál lévő anyajegyem nagyobb lett, mint előtte volt (igaz előtte nem nagyon figyeltem). Azóta mindig vetettem rá pár pillantást, hogy nem-e nő tovább, de nem vettem észre semmi változást se az alakjában, se a méretében, színében. Ma este viszont hirtelen feltűnt, hogy már nincs ott. Helyette csak egy kis fehéres, kicsit csillámló bőrrész maradt. Nem fáj a helye, nem viszket.

Jelenthet-e ez valami problémát vagy csak örüljek neki, hogy eltűnt?


2011. okt. 13. 20:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 18 éves vagyok. Bár nem hiszem, hogy sokat számítana.
2011. okt. 13. 20:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki.Nekem is ez volt és semmi bajom nincs.Eddig legalábbis.Mellesleg nekem még mindig van pár nagy anyajegyem
2011. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!