Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egész arcom tele van...

Az egész arcom tele van pattanással mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

menj el kozmetikushoz és ne zabálj/vedelj annyi kólát, nasit, chipset, csokit, süteményt, bolti gyümölcslevet, cukorkát, kekszet...


és kezdj valami rendszeres sportba, ha 15 elmúltál, akkor szaunázhatsz is

2011. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az olajos magvak, chips, stb... elhagyása tényleg sokat segíthet. De ha nagyon sok van, a bőröd zsíros és tág pórusú, akkor inkább bőrgyógyászhoz menj, ő tényleg tud segíteni.
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy orvosi kivizsgalasra menj el, es egy kozmetikushoz! Egy belso gyulladas is okozhatja ezt, de mas belso elvaltozasok is okozhatjak, ezert lenne fontos a kivizsgalas. A kozmetikus tanacsot tud adni, mivel nem derul ki, hogy ezek a pattanasok most jelentek meg, vagy mar eleve a borod zsiros, tehat ott kapsz tanacsot arra vonatkozolag, hogyan kezeld!

Kezdjel el csalan es mezei zsuloteat fogyasztani, mivel fontos a szervezeted tisztitasa, a vertisztitas ebben az esetben, tehat ezt mar kezd el.

2011. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj.A pattanás bakteriális,gennyes folyamat,amit speciális gyulladáscsökkentőkkel kell gyógyítani,lehet külsőleg és kapszula/tabletta formában is,az orvos döntse el,neked melyikre van szükséged.A recept nélkül kapható krémek nem lesznek elég jók,sőt,lehet,hogy rontanak is rajta.A kozmetikus meg inkább ne nyomkodja,mert heges marad,fájdalmas,semmit nem ér,sőt"kezelés"után úgy fogsz kinézni,mint a fasírt.Én is nagyon pattanásos voltam,és sajnos az én szüleimnek is a kozmetikus jutott eszébe az orvos helyett,meg a házi praktikák.Sajnos,ez meg is látszik rajtam.
2011. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, h elhagyod a tejtermékeket az étrendedből.
2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz, endokrinológushoz.
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!