Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális a felpuffadt...

Mennyire normális a felpuffadt has?

Figyelt kérdés
Mindig vékony, alakos hasam van. Ma viszont megettem egy tejfölt, megittam vagy egy liter tejet, összeettem rá mindent, pl üresen egy makaróni szószt. És hirtelen akkorára puffadt a hasam, mintha egészben lenyeltem volna egy dinnyét. Érzem is. Kicsit aggódok. Normális ez? Picit néha puffad ha sokat kajálok, de ennyire sosem.
2011. okt. 16. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem a gyomromról van szó, mert azóta eltelt pár óra, a beleim fúvódtak fel, de mondom, annyira mint egy terhes kismamának. Nem záródhatnak el?
2011. okt. 16. 12:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű laktózérzékeny lehetsz. De attól is lehet, hogy összezabálsz mindent.

Érdemes lenne utánajárni a dolgoknak, keress fel egy szakorvost, mert még lisztérzékenység és emésztőenzimek hiánya is okozhatja.

2011. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki! Én szerda óta szedem, és már most érzem, hogy sokkal jobb.

2011. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem szoktam bogyókat szedni, csak megijedtem, hogy valami baj van. Félelmetes amikor a tested egyszer csak nem a megszokott módon kezd el működni :)
2011. okt. 16. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Ez a kapszula nem gyógyszer, hanem homeopátiás szer. Nagyon sokan dicsérik a flavin7 termékeket. Nincs mellékhatásuk, és hosszú távon is lehet szedni. Csak természetes anyagok vannak benne.
2011. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már feltétlen valami bogyót ajánlunk neki, akkor inkább azt mondom, hogy ha megvan már a puffadás, akkor kömény tea, ha meg ennyire összeeszik midnent szedjen Mezymet étkezés után(emésztőenzimeket tartalmaz, segít megemészteni az ételeket).

De továbbra is tartom, hogy jobb tudni, ha valamilyen ételérzékenységed van.

2011. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!