Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt buliztam és ittam is s azóta nem tudom mi van velem de olyan mintha még mindig másnapos lennék.Szédelgek és hülyeségeket mondok és nagyon furin érzem magam mintha egy tök más ember lennék azóta... segítsetek.ja és 15 éves lány vagyok.
2011. okt. 18. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
15 évese ne csodálkozz :D
2011. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami használhatóbb válasz ? :P ;D
2011. okt. 18. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:

2 nap után már régen ki kellett volna józanodnod.Vagy nagyon sokat ittál,mondjuk a sárga földig,undorítóan lerészegedtél,akkor előfordulhat,hogy pár napig még szenved az ember a másnaposságtól..

Bár 15 évesen inni elég gáz..A szüleid ennyire szarnak rád vagy mi?? Mert erre még büszkének sem kéne lenni..Elég csúnya látvány egy részeg fiatal lány..

No nem baj..Ha sűrűn csinálod,akkor olyan 30-40 évesen alkoholista leszel,és borzalmasan fogsz kinézni ha megéled..(a májad tuti roncsolódni fog,és fájni is)

szép jövő..

2011. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne 15 évesen innod??


És később is csak keveset, meg azt is minőségit, nem olyan mindenféle löttyöket, amikre 15 évesen telik, mert azok ki tudja miből készültek, és milyen maradandó károsodást okoznak...

2011. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tessék, használhatóbb: sima biológia, a 15 éves szervezet nem a sárga földig való ivásra van kitalálva. Mivel másnapos lettél tőle, így sokat ittál, amitől napokig fogsz szenvedni, nem viccből van a 18-as határ.
2011. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elásnám magamat, nem hülye smiley-kat küldözgetnék, hogy jaj de jó leittam magam 15 évesen, már nagylány vagyok -.-'
2011. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel az alkohol karos a szervezetre, de foleg az agyra, igy ne csodalkozz, viszont erdemes lenne elgondolkoznod, hogy mennyit iszol, vagy legkozelebb is fogyasztasz alkoholt?
2011. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem ittam sokat emberek szoval épp ezért irtam ezt le mert nem értem hogy akkor mért van ez ... és a szüleimet békén lehet hagyni!
2011. okt. 18. 10:25
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, azért vagy két napja másnapos, mert málnaszörpöt ittál :)
2011. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!