Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar, de miért?

Alvászavar, de miért?

Figyelt kérdés
Rengetegszer fordult elő velem,nem olyan mély álomban, hogy egyszer csak felébredek , vagyis a tudatom de nem tudok megmozdulni, még a szememet is képtelen vagyok kinyitni.Egy küzdelem mire kitudom nyitni a szemem. Nem is zavart annyira ez az egész mindaddig míg el nem kezdtem hallucinálni.Sötét alak ráül a mellkasomra, ráncigál,elkezdi húzni rólam a takarót néz a szoba valamelyik sarkából. nem látom csak a fejemben az álmaimban valószínűleg de nagyon zavaró..A legdurvább az volt mikor azt éreztem,hogy valaki lehúz az ágyról és de és én látom magam ahogy húz lefelé, látom ahogy elhagyom az ágy szélét és lebegek és én SEMMIT nem tudok ez ellen tenni!!! Mert levagyok bénulva.ilyenkor olyanokon jár az agyam hogy kiabálok egyet hátha felkel rá valaki és felébreszt.Szörnyű és idegesítő, és ez egyáltalán nem vicc! Kíváncsi vagyok más is érzett e már hasonlót és hogyan lehetne megszüntetni ezeket.
2011. okt. 21. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

te jóisten ilyet mutattak a tv-be, hogy egy nőnek is ilyen baja volt, még most menj el orvoshoz mert valami mentális bajod is lehet



reklám:

2011. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:
Ha jól tudom, ezt egy speciális állapot okozza az alvás és az ébrenlét között. Az emléd már többé-kevésbé felébredt, de a mozgásközpont még nem, innen a bénulás. Az alak pedig valami a rémálomból, de emiatt rendkívül valóságosnak tűnik. Valószínűleg valami enyhe mentális zavar - szorongás, stressz - váltja ki, menj el orvoshoz, és kapsz valami nyugtatót rá.
2011. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!