Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja nem tudok aludni,...

2 napja nem tudok aludni, mondanátok valami tippet, hogy ma végre sikerüljön?

Figyelt kérdés
Túl vagyok pörögve a stressz miatt, és nem bírok aludni, pedig már nagyon fáradt vagyok. Nincs itthon semmilyen altató, nyugtató, csak fájdalomcsillapítók. Muszáj aludnom valamennyit, mert holnap is nehéz napom lesz, de a folyamatos gyomorgörcs és magas pulzus miatt nem tudok.
2011. okt. 27. 00:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pssszt, ezek szerint sikerült elaludnia :D
2011. okt. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Javaslom a munkahelyemet. Biztosan nem kell altatgatni... nálunk nincs egy alvászavaros sem, csak időhiány miatt kialvatlan ember.


Komolyra fordítva a szót: nekem az szokott segíteni stresszes időszakban, hogy

1. lefárasztom magam (nem kell nagyon erőlködni, a főnököm tesz róla)

2. Iszok egy jó forró citromfű vagy orbáncfű teát.

3. Kiiktatok minden zavaró tényezőt

4. És a legfontosabb: tudatosítom magamban hogy akármi problémám van, az éjszaka közepén már úgysem tudom megoldani, kár agyalni rajta, majd reggel, újult erővel nekivágok ismét a feladatnak.


És ez a negyedik a legfontosabb. Mit tudsz tenni a problémáddal éjszaka? Semmit. Hiába rágod magad. Este már nem tudod megoldani.


Ez épp olyan, mint akik munkahelyen 10 percenként nézik a telefonjukat hátha kaptak sms-t. Én meg úgy vagyok vele, hogy bárki bármit akar tőlem, amíg bent vagyok a cégnél úgysem tudok rajta segíteni szóval várhat délutánig.

2011. okt. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül ötkor sikerült aludnom, reggel nyolcig. Ez is valami...
2011. okt. 27. 11:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
futeso nincs annál rosszabb ha nem tudsz aludni átérzem nekem is volt olyan hogy fennvoltam 48 orát egyhuzamba vagy tán 3 napot is kb kihagyott az agyam nem vágtam igy mi történik magam körül nagyon rossz valakinek nem engedi a temperamentuma hogy könnyen álomba merüljön én is becsuka szemem és orákba telik mire bealszom sajnos tulpörög az agyam.. és kb nincs rá gyógymód csak hogy kidőlsz azt ha szerencséd van alszol valamennyit ..
2013. márc. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem egy fura megoldás jött be. Hangoskönyvet hallgatok, beállítva, hogy másfél óra múlva kapcsoljon ki.
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyszerü. Nagyon egyszerü. Nagyon nagyon egyszerü. ALTATÓ!!!
2015. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ASMR videók YouTube-on. Olyan szinten elálmosít, hogy hihetetlen... 1 próbát megér.
2019. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!