Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használjak kopaszodásra?...

Mit használjak kopaszodásra? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok,a családban mindenki korán kopaszodik apai ágon,unokatesóm még iskolába sem jár ,de már kevesebb haja van mint nekem,az utóbbi hetekben viszont én is elkezdtem,szóval ez öröklött...Valamilyen terméket tudnátok rá ajánlani ami nektek bevált? Vichy sampon? Valaki valamit?
2009. máj. 5. 20:25
 1/4 anonim válasza:

szerinted ha lenne tényleg hatásos ellenszer, akkor volnának kopasz hollywoodi sztárok?

sajnos csodák nincsenek :-(

2009. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát... csodaszert nem tudok írni, ráadásul még sorstárs sem vagyok, de nagyon sok mindent elolvastam az évek során, és érdekes dolgokat ír a kopaszság, ráadásul az örökletesnek hitt kopaszság valódi okairól Kurt Tepperwein Savtalanítás-A fiatalság forrása c. könyv. Valószínűleg a táplálkozás és a problémák kezelése áll a háttérben, nem mondom, hogy szentírás, de hátha segít...
2009. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bátyám küzdött a kopaszodás ellen évekig, szerintem már a világon mindent kipróbált, de semmi nem segített, mostmár inkább borotválja a fejét, úgy nem látszik hogy kopaszodik:)
2009. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban a helyzeted nem nagy öröm. Nekem az apám, nagyapám is korán kopaszodott és a fiatalabbik fiam, aki most 30 éves, szintén. Neki már alig van haja. A kivizsgálások végeredménye a tesztoszteron (férfi nemi hormon). A fiam úgy döntött, hogy akkor inkább kopaszon hajtja a csajokat, mint a tesztoszteront csökkentő gyógyszer. Amúgy pedig némi kis, a borostánál nagyobb szakáll viselésével "pótolja" a hajhiányt. Szerintem találd ki magadat, a filozófiádat, a stílusodat és senki sem fogja a hajad mennyiségét kifogásolni. Egyébként pedig nekünk, nőknek ad némi infót a pasink fején lévő szőr mennyisége... A fejed ne veszítsd el, a többi már megy magától :)))
2009. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!