Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég rosszul érzem magam...

Elég rosszul érzem magam lelkileg mostanában. Mennyi frontin lehet káros?

Figyelt kérdés
Félek bevenni a Frontin 0,25 mg-s gyógyszert. Mármint nagyon mennyiségnek mi számít? 7-8 db-tól lehet bajom? Vagy mennyitől lehet?
2011. nov. 1. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0.25mg nem sok. Nem tudom pontosan, de napi pár mg a maximális adag, szóval nem lesz tőle bajod, de ne úgy állj hozzá, hogy beveszed a legnagyobb adagot, amit lehet. Ráadásul ez nyugtató, szóval nem fogod jobban érzni magad tőle, csak kevésbé leszel ideges.
2011. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7-8???

Mikor egy hozzám közelálló személy meghalt teljesen kikészültem, 1 nem nyugtatott meg, 2 szem viszont teljesen kiütött. Órákig beszélgettem magammal, de nem emlékszem miről. Alapból nem támogatom, hogy benzodiazepint szedj, de akkor már tartsd magad a betegtájékoztatón szereplő adagoláshoz.

2011. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korod?
2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15
2011. nov. 1. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan szedtél te Frontint?
2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam...
2011. nov. 1. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

...

Inkább pszichológushoz kéne menned. Amúgy a kérdésre válaszolnva, belehalni nem fogsz, de ilyen nagy adagokkal nem teszel jót a májadnak az biztos, pláne, ha többször eljátszod. De te csak be akarsz tépni, ilyen mennyiség melett mondjuk el tudom képzelni, hogy rosszul legyél, de csak ki fogja szúrni valaki, ha ennyi bogyó van benned...

2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!