Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában sok mandarint...

Mostanában sok mandarint eszem. Mert jólesik. Van ennek valami káros hatása a szervezetre nézve?

Figyelt kérdés

mert nem egy-két szemet eszem..hanem naponta 8-10 darab is elfogy...lehet ennek köze ahhoz,h tele vagyok pattanásokkal?

eddig arra gondoltam,h méregtelenít a szervezetem...de mi van,ha nem??


köszönöm a választ!!

üdv,Timi


2009. dec. 21. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

8-10 mandarin az még nem sok (szerintem)

nem tudom,én sokkal többet szoktam enni,nekem semmi bajom nincsen tőle

2009. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem h a pattanásaidhoz köze lenne, ha csak nem valóban méregtelenítés alapon. Nem lesz tőle bajod, nyugi, edd ha jólesik.
2009. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, nekem is volt ilyen időszakom.

A pattanások nem attól jöttek ki az biztos.

2009. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben, de eddig abszolút nem ettem gyümölcsöt,vagy nagyon keveset..és mióta eszem, folyamatosan jönnek a gyulladt patik,amik nem szépek,és fájnak is...
2009. dec. 21. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

a pattanások valószínűleg a mandarintól jöttek ki, két okból is kikövetkeztetheted ezt. 1. mert eddig nem voltak, és máson nem változtattál. 2. mert a mandarin alapvetően savas (ugye van benne c-vitamin, ami aszkorbinSAV), és a savas dolgoktól vannak akik pattanásosodnak.

amúgy nagyobb bajod nem lesz tőle, ha emellett megfelelő mennyiségű zöldséget is eszel, hogy eléggé lugosítsd magad.

2009. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

még annyi lenne a kérdésem,h mégis milyen formában fogyasszam a zöldséget? párolva, az a legjobb formája, ugye?


nagyon szépen köszönöm a választ, és megjegyzem,amikor abbahagytam a mandarin evést egy-két napra,akkor nem jöttek újabb pattanások.ezek szerint sok a sav.

2009. dec. 21. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
igen, biztos hogy ez a gond akkor. A zöldségekről annyit, hogy mindent a legjobb minél kevésbé feldolgozva, tehát lehetőleg nyersen (amit lehet), vagy legalábbis nem szétpárolva.
2009. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
szeintem háromszög formájuakat egyél, úgy fog a legjobban hatni a szervezetedre. De pontosan mérd le, nehogy 1mm -ert hibázz, mert akkor már nem úgy hat!!!
2009. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan mi bajod lehet egy gyümölcstől? Egészséges, egyél belőlük sokat.
2009. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nektek szokott menni a hasatok a mandarintol? :D
márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!