Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rászáradt a szememre a kontakt...

Rászáradt a szememre a kontaktlencse, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elaludtam a lencsémben, reggel nem volt lehetőségem kivenni. Most venném ki és nem tudom. Tiszta vörös már a szemem. Segítsetek, hogy vegyem ki???
2011. nov. 2. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha majd hazaértél, kérlek írd meg, hogy mi lett veled, és hogy mi volt a gond. Itt valaki már említette, és én is jártam többször úgy, hogy nem vettem ki éjszakára, és másnap is csak estefelé, de semmi bajom nem volt tőle/vele. Halvány gőzöm, hogy neked hogy száradhatott így meg...
2011. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kértétek, megírom.

Szemklinikán kötöttem ki vele az éjszaka kellős közepén. A főorvos gppel megvizsgálta, aztán telenyomták érzéstelenítővel a szemem, és kb. fél órán keresztül próbálták leszedni. Nagynehezen sikerült is nekik. De utána napokig érzékennyé vált a szemem, és nem rakhattam be a lencsét. Már használom újra a lencsét, de nagyobb körültekintéssel.

KAMILLÁVAL ne próbáljátok gőzölni, próbáltam és annyira felpuhult a szaruhártya, hogy aztmondta a doki, félő ha tovább piszkálom kifolyik a szemem!

NEM JÁTÉK, ilyen van azonnal SZEMKLINIKA!

2011. nov. 16. 02:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez nagyon durva! Végülis az a lényeg, hogy már jól vagy, de senkinek nem kívánok hasonló kalandokat!
2011. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Aheylett h itt gépelsz, mehetnél ügyeletre és kiszedik műkönnyel -.- istenem.......
2013. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia,en kb 15 eve hordok lencset, Ilyen velem is tortent parszor, igaz tudom h nem szabadna de van es elofordul tobbszor is (en csak napi lencset hordok) hogy abba is alszok vagy/es tulhordom 1-2-3 napig is mert elfeledkezek rola vagy lusta vagyok…de kb max 5-10szer fordult elo ilyen ennyi ev alatt velem… tudom milyen szar, en is orakon at szarakodtam vele ilyenkor de mar akkorra ugy fajt pirosodott meg konnyezett a szemem h utanna mar azert nem tudtam kiszedni mert tul nedves volt, de idovel mindig sikerult hala istennek, amit tudok tanacsolni h mivel kivan szaradva a lencse ilyenkor probald jol atitani szemcseppel folyamatosan FOKOZATOSAN adj neki BOVEN idot (ne egybol a fel dobozzal mert ugyis kifolyik a szemedbol) es legy turelemmel elobb utobb sikerul, ha nincs idod vagy mar nagyon csip es annyira Erzekeny a szemed es tenyleg ugy erzed nem birod magadnak kiszedni akkor tenyleg ugyelet es segitenek ❤️remelem segitettem neked ezzel vagy masoknak is :)
2023. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!