Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyben dolgozók! Mért...

Egészségügyben dolgozók! Mért vagytok még mindig ezen a területen? Hivatásszeretet vagy a munkanélküliség elöl menekülve maradtok az E. Ü. -ben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember... azaz hogy talán mégsem...A felháborodást nem "az igazság megmondása" okozza, hanem az általánosítás, vádaskodás, rágalmazás olyantól, akinek szellentése sincs az egészről.
2011. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért? Orvosnak, nővérnek zsebbe szépen megy a hálapénz. Aki ezt tagadja az hüle. (szándékosan írtam ly nélkül)"

"Na figyelj te arrogáns! SOHA életemben nem adtam egy egügyi dolgozónak sem pénzt, orvosnak sem, pedig 7-szer voltam kórházban! Az a dolga nem?? "


Tök jó, hogy mindenkinek az a tévképzete, hogy az emberek a nővérek meg az orvosok zsebébe tömködik a pénzt, de közben meg kiderül, hogy nem ad nekik senki....


WTF? Nm gondolod, hogy kicsit ellentmondásos amit írsz?

2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan hogy a betegek rontják el az orvosokat, nővéreket stb azzal hogy adnak nekik pénzt a jobb bánásmód reményében.
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hol írtam ellentmondást? Ott hogy sokszor voltam kórházban és soha senkinek nem adtam hálapénzt? Hol van ebben ellentmondás megmondanád?
2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát ez gyenge volt...Szóval akkor te is igyekszel elrontani a doktorokat-nővéreket? Most igen, vagy nem? Ha igen, akkor te is bűnös vagy, Ha meg nem, akkor miről írogatsz itt?

Ebbe elég jól belekavarodtál, nem jöhetsz ki jól belőle:)

Ha hallgattál volna...

2011. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ott van ellentmondás, hogy azt mondod, az emberek a nővérek zsebébe dugdossák a pénzt, majd leírod, hogy te nem adsz.

Én sem adtam még. Sőt, az ismerőseim közül senki se ad. Akkor ki is dugdossa a nővérek zsebébe a pénzt? Ja, hogy senki????

2011. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az a gyenge hogy értetlenkedtek! Inkább ti kavarodtatok bele a dolgokba nem én! Ne hazudja nekem senki azt hogy nem hallja másoktól hogy mennyit adott x egügyisnek. Ti vagytok a "gyengék".
2011. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

És azt hallottad már másoktól, hogy holnaptól ingyen adják a kenyeret? És el is hiszed?

Ezek szerint számodra az a mérvadó és megcáfolhatatlanul bizonyító erejű, amit mások mondanak. Óh, szent együgyűség!

2011. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy a témához is hozzászóljak: én egy laborban dolgozom. Bátran állíthatom, hogy a hivataloson felül (ami amúgy nem sok) semmi sem csurran-cseppen. :)

Azonban szeretem ezt a közeget, ezért tanultam annyit. Nem akarok eladó lenni egy butikban, ha erre áldoztam az életem egy jelentős részét.

2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jó, legyünk hűek a témához, kb. ugyanazt mondhatom: több mint 30 éve dolgozom diagnosztikai szakterületen. Ennyi idő alatt talán ha hárman voltak "hálásak" és hoztak egy kis csokit, de ők is eü. dolgozók, vagy azok rokonai voltak, mert ők tényleg tudják az igazságot. Számtalan iskolát, tanfolyamot kellett-kell ma is végezni, kötelező a szinten tartás, pontszerzés, minden évben kötelező vizsgálatok, ruhapénz-cafeteria-pénzjutalom nuku. És természetesen maximális empátiával, az otthoni filléres anyagi gondok elfelejtésével igyekszünk ellátni napi 90-110 beteget havi 98 ezer forintért.


És akkor jönnek az ilyenek...

2011. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!