Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan kínos, de...

Mit tegyek? Olyan kínos, de muszáj valahogy megoldani.

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogy az osztályomban a mellettem ülő lánynak tetű van a hajában. Ez a lány mindenkivel jóban van, és mindenkit öleléssel/puszikkal üdvözöl. Ahogy ezt végiggondoltam, feltűnés nélkül jobban elkezdtem figyelni az osztálytársnőim haját, és bizony sokuk hajában tetűk vannak. Nekem már óvodában volt, és emlékszem nagyon nehezen tudtuk csak kiírtani. Jelenleg hosszú, dús, göndör hajam van, és nagyon nem szeretném elkapni. Nagy nehezen próbálok mindenkit leszoktatni arról, hogy engem is megöleljenek, de persze senki sem érti, hogy miért lettem ilyen távolságtartó.

Középiskolások vagyunk, így hajvizsgálat már nincsen.

Szólni nem merek, nem tudom, hogy mondhatnám meg, hiszen mindenkit kínos helyzetbe hoznék mindenki elött.

Viszont félek, hogy elterjed az iskolában, a kollégiumosok között is meg mindenhol, csupán azért mert van egy-pár felelőtlen ember az osztályban, aki nem veszi észre magát... :(

Nem tudom mit tehetnék?


2011. nov. 6. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnal az iskolaban egy tanarral beszelni,igy atneznek mindenki hajat,es te nem lennel feltünö,különös.
2011. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha szólsz a suli védőnőjének vagy az iskolaorvosnak. A sajátodat átnézted már? Mert ha még nem, én elég valószínűnek tartom, hogy elkaptad, mert melletted ül, ráadásul már többen megöleltek...
2011. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, az enyémet minden második nap átnézzük itthon, meg minden hajmosáskor tetűírtóval van lekezelve, illetve védelmet nyújtó szerrel. Csak ez így nem mehet örökké.

Igen, valami tanárnak kellene szólnom, és megkérnem, hogy ne terjedjen el, hogy én kértem a vizsgálatot. köszönöm :)

2011. nov. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!