Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami betegség, álmatlanság?

Ez valami betegség, álmatlanság?

Figyelt kérdés
Éjszakáként felkelek (mint pl. most is felkeltem 30 perce fetrengtem az ágyban nem tudtam elaludni mondom bekapcsolom a gépet...) valami hülye zajra pl. kutyaugatás. Aztán nem bírok visszaaludni és olyan, mintha a fülem felhangosítaná a hangokat, komolyan még azt is meghallottam hogy anyám a szomszéd szobában horkol, pedig csak akkor hallom ha nagyon odafigyelek. Szóval értitek, olyan mintha direkt keresném az idegesítő dolgokat, sőt az előbb már magamban káromkodtam és beszéltem, hogy mi a kva életbe ugatnak a kutyák... Rohadtul utálom magam és unom már ezt, hogy mindig ez van most is 5:40-kor már kelés és reggel fel bírok kelni de estére olyan álmos szoktam lenni ha ez van, hogy az már bűn. Füldugó megoldaná a dolgokat?
2011. nov. 7. 00:58
 1/3 dorethea ***** válasza:
Először is nagyon jót mosolyogtam azon, hogy meglep, hogy hangosabbnak tűnik minden mikor felkelsz :) Ez normális. Nem írtad, hogy hánykor szoktál lekefüdni. Lehet, hogy egyszerűen csak kipihened magad és korán kelsz. Ha így van, a füldugó nem fog segíteni sokat, esetleg ha túl nagy a csend és sokáig nem kelsz ki az ágyból újra elalszol, de nem a fáradtságtól. Ha korán szoktál lefeküdni, akkor szerintem egyik hétvégén próbálj meg kávét inni délután s éjfél körül vagy után lefeküdni, akkor meg tudod majd állapítani van-e baj, mert ha akkor is korán kelsz, akkor szerintem egy orvos tudná megmondani mi a baj. Remélem segítettem.
2011. nov. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja 21:00 körül már nyomom a szundit :D attól félek ha nem alszok el időben és 5:40-kor kelek álmos leszke. Vagy elég a 6 óra alvás is ?


15/F amúgy :D

2011. nov. 7. 14:56
 3/3 dorethea ***** válasza:
Sajnálom, elfeledkeztem arról, hogy megválaszoltam pár kérdést. A helyedben megoróbálnék később lefeküdni, igen álmos leszel elpször, de akkor se feküdj le túl korán. Próbálj meg minden nap más órában lefeküdni, először mondjuk 10kor, aztán fél 11, stb. amíg rá nem jösz mennyi az elég, amitől nem kelsz túl korán és az álmosság sem tart egész nap.
2011. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!