Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és egy ideje...

13 éves vagyok és egy ideje éjszakánként bepisilek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Légyszi ne röhögjetek ki, mert ez nekem így is eléggé kínos...


Kb nyár eleje óta szinte minden nap bepisilek. Igazából régebben is már meg volt az éjszakai 1 wc-zés, de egy ideje már nem kelek fel, ha kell. Vagyis épp az, hogy felkelek, de a pizsama nadrágom és néha még a lepedőmön is tök nagy nedves folt van.

Van szerintetek ennek köze, ahhoz, hogy fogmosás után után, a fogkrémtől megszomjazom és 1-2 dl vizet szoktam lehajtani közvetlen lefekvés előtt?

A bátyámmal is ez volt 10 éves korában. Két napra be is kellett feküdnie a kórházba, mert kivizsgálták. VETTEK TŐLE VÉRT IS! Aztán kapott valami gyógyszert és egy éven belül elmúltak a panaszai. Na ez az amiért pont nem akarom anyának elmondani, mert félek, hogy kórházba kell kerülnöm pár napra kivizsgálásokra, de én rettegek a vérvételtől! :'(

Egyébként táborokban, nyaraláson (2hetes) soha nem pisilek be, és ezért sem értem, hogy itthon meg miért. De minden nap!


Tippek?

Köszönöm a válaszotokat, és próbáljatok segíteni légyszi és nem ilyeneket írni: "A saját érdekedben szólj anyukádnak" stb....

Köszönöm!

Minden este tiszta ideggel fekszem le emiatt. :$$


2011. nov. 8. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de hidd el ezt nem kell szégyellned, mert nem tehetsz róla, és ettől semmivel sem vagy kevésbé jó mint más jó szándékú ember.
2012. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!