Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek anyának szólni...

Nem merek anyának szólni nagyon szégyenlem magam mit tegyek? Könyörgök olvasd el!

Figyelt kérdés
Én írtam a tüdővel kapcsolatos kérdést hogy mennyire fáj.Na most anya azóta hazaért de annyira szégyenlek odamenni elé,mert mindig azt mondja hogy csak szimulálok.Voltam most júniusba kórházba alhasi fájdalmakkal.Nagyon sokat jártam háziorvoshoz emiatt annyira égő,és az a poén hogy semmit nem találtak.Valami volt a pisi mintámmal amit mai napig nem tudnak hogy mi az mert ilyet még életükbe nem láttak.Egy hétig benntvoltam a kórházba voltam nőgyógyásznál is.Azt mondta mindenki hogy semmi bajom.Mikor szeptemberbe voltam háziorvosnál kérdezte hogy fáj-e még a hasam mondtam hogy már nem.A nagy szart nem fáj még mindig csak már nem merek szólni mert azthiszik hogy feltűnési viszketegségem van,vagy hipochonder vagyok.Most komolyan fáj a tüdőm mikor köhögök viszont nincs lázam.Ha most ezzel elmegyek megint orvoshoz és nem talál semmit a tüdőmnél akkor megint ég a képem és úgy fog kinézni mintha csak szimulálnék.Jó volt olyan hogy kamu panasszal mentem el dokihoz hogy kiírjon egy hétre a suliból na de ki az aki nem csinált még ilyet?Nem merek anyának szólni mert ha nem tlaálnak semmit akkor ég a képem inkább beledöglök akármi bajom van!!!
2011. nov. 8. 19:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
remélem értitek..Anya már a fejemhez vágta hogy hipochonder vagyok mert mit műveltem júniusba is.Semmit nem csináltam én nem tehetek arról hogy nem találtak semmit.....Mikor a háziorvos megkérdezi fáj-e még a hasam nem merem azt mondani hogy igen mert már így is megalázó ez az egész.
2011. nov. 8. 19:28
 2/11 A kérdező kommentje:
egyébként azt hogy kiírjon suliból egyetlen egyszer csináltam meg most szeptemberbe.Az is ciki volt odamenni.Ja meg volt olyan hogy iszonyat fülbajos vagyok és egyszer benyúltam hullámcsat végével és belement a csat vége.Mikor elmentem a dokihoz persze hogy nem talált semmitse a fülembe ez is krva égő volt
2011. nov. 8. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:

ez most lehet, hogy nem nyugtat meg, de én felnőtt vagyok (26 éves), és nekem is van olyan problémám, amivel kismillió helyre elküldtek, megvizsgáltak, de nem találtak semmit. Az orvosom azzal magyarázta a dolgot, hogy ez olyan, mint amikor egy amputált lábú ember érzi, hogy fáj a lába. Ő tényleg érzi. Nekem is tényleg megvan a tünet, mégsem diagnosztizálható... nehéz ügy ez. Nem tudok tanácsot adni, ne haragudj.

26/N

2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
aha értem de ettől nem vagyok még hipochonder ugye?? Mert leszarom a betegségeket csak a szituációk miatt úgy jön le ez az egész
2011. nov. 8. 19:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Írnátok még válaszokat hogy mit csináljak?Elvileg komoly bajom gondolom nem lehet ha nincs lázam szóval nem muszáj ezzel orvoshoz menni igaz?
2011. nov. 8. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyu bejött elmondam neki ő meg azt mondta hogy "figyelj most szeptemberbe voltál tüdő vizsgálaton(kötelező)" De nem vágja hogy fáj????mondjuk jobb is mert így legalább nem visz dokihoz
2011. nov. 8. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmennék a dokihoz, h vizsgáljon meg, mert ezt meg azt érzem és szeretnék megnyugodni, h nem komoly baj. Nincs ebben semmi égő, ha normális a doki. Amúgy anyukádnak meg furcsa hozzáállása van a dolgokhoz... csak nem magából indul ki? -.-"
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a tüdőd nem fájhat, mert abban nincsenek érzőidegek - ezt az akkori háziorvosunk mondta anyukámnak, amikor kétoldali tüdőgyulladása volt

szerintem más bajod van - de miért kell ehhez anyukád? egyedül elsétálsz, bemész, megvizsgál, a dokinak az a dolga, hogy vizsgáljon. Nem szól érte, hidd el :)

2011. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát akkor valami pedig fáj a tüdőmnél kétoldalt...

De nem érted hogy mi a bajom...mindegy nem írom le mégegyszer

2011. nov. 8. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,


orvos vagyok. Nyugalom, egyedül is elmehetsz orvoshoz. Ha megírod hogy hol laksz, talán tudok is diszkrét, rendes kollégát ajánlani neked.


üdv

2011. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!