Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 h. kislányomnál kb 2...

Becsee kérdése:

10 h. kislányomnál kb 2 honapja folyamatos felsőlégúti betegsége van (41 fokos lázzal) Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak az orvosok tudják megmondani.

Esetleg nem vizes, penészes a házatok? Az kicsi gyerekeknél gyakran okoz csúnya betegséget, asztmát.

2011. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 hónapja járunk hetente dokihoz egyszer kórházban is voltunk hogy nehogy valami komoly betegség legyen a háttérben,de csak azt mondták amit eddig is tudtunk.Azt hadd ne kelljen mondanom hogy ebben a 2 hónapban 3 féle antibiotikumot,4 féle köptetőt 4 féle orr cseppet és 2 féle fül cseppet használtunk.eggyik se használt.Váci fül orr gégészeten felszúrták mindkét fülét,nehogy valami lappangó fülgyulladás okozza bajt.Akkor azt mondták nem az okozza.Most kedden visszavittem csajomat a fülészetre,mert gennyes folyás jött ki a fülén.Akkor a Doktor nő azt mondta(mást már nem tudott mondani)hogy a FAJTÁJA miatt (komolyan mondom ezekkel a szavakkal mondta)beteg mindig és lesz is mindig beteg.Tudni kell hogy a fajta alatt azt értette hogy vörös a haja és világos bőre van!!!!!!Nem hagytam ennyiben a dolgot átvittem a Heim Pál kórházba a fülészetre.Ott megvizsgálták és azt mondták hogy fülgyulladása van és hogy igen komoly.Kaptunk fülcseppet és azt mondták ha nem fog változni a helyzet 1 héten belül akkor egy szellőző tubust kell betenni a fülébe.Tehát a tanulság?!-ne mennyetek vácra orvoshoz!!!
2011. nov. 17. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!