Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogorvos. Fáj? (túl rövid kérdés)

Fogorvos. Fáj? (túl rövid kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap megyek fogorvoshoz,még nem tudom mit fog csinálni.Állítólag nincs sok baj a fogammal(kb.egy hónapja volt,és semmit sem szólt a rossz fogaimra),de kicsit izgulok,először rossz a fogam.A kérdés,hogy ti izgultok-e és hogy vezethetem le a félelmem?


2011. nov. 15. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értem meg hogy az emberek mért pont a fogorvostól félnek.A pókok sokkal ijesztőbbek.Am. szinte bármit csinál nem fog fájni.Foghúzásnál kapsz érzéstelenítőt, stb.
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=20IQ-eZpg6o&feature=related



így egyszerűbb és látod hogy 1 másodperc az egész nem? no para

2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:

Semmi olyan nem fog történni, amibe belehalnál, vagy fájdalmas lenne. Fogalmam sincs, mit fognak veled csinálni, ha nincs nagy gond, akkor legfeljebb kapsz egy tömést, de az azzal járó fúrást sem érzed, mert érzéstelenítenek.

Utána muris lesz majd, hogy amíg tart az érzéstelenítő hatása, ferde lesz a szád, mert zsibbadni fog :-D


Engem még fogorvos sosem bántott, nem okozott fájdalmat, de úgy félek tőle, mint az ördögtől :-D Ne kérdezd, miért, még egyszer sem volt rossz élményem. Viszont te ne kövesd a példám, egy csomóan vannak, akik nem félnek és joggal, mert tényleg nincs rá semmi ok.

2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy a lyuk akkor nem kapsz érzéstelenítőt, legalábbis én soha nem kértem tömésnél, csak húzásnál, de úgy sem volt vészes.
2011. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem az én hibám...összekevernek!Egyik havgerom,akinek pár hete tömték a fogát:Semmi volt,csikizett!Másik haverom:Ha ott fúrják nagyon fog fájni!És nem tudom kinek a véleményét fogadjam el!Amúgy állítólag csak megnézik,és azután mondják mi lesz!Köszönöm a bíztatást :D
2011. nov. 15. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a lyuk a fogadban, és nem érte még el az ideget, ami egészen lent van a fogban, akkor nem fogsz érezni szinte semmit. Nekem már tömtek hatalmas krátereket. Nem szoktam kérni fájdalom csillapítót, mert az injekciótól is félek. Párszor belefúrnak /kb 3-4szer/ és a legnagyobb lyuk is ki van tisztítva.
2011. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon fent,és akkor én se fogok kérni érzéstelenítőt.Az injekciótól jobban félek,mint a fogorvostól.
2011. nov. 16. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mikor fúrták a fogam nem is érzéstelenítették és nem fájt. Aztmondta a doki ha fáj emeljem meg a kezem és abbahagyja. Kb. 2x kellett abbahagyni, 2 mp-re és tovább csinálta. (Igaz tejfog volt még :) kicsi voltam.)
2011. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!