Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üzemorvos, most akkor hogyan...

Üzemorvos, most akkor hogyan vagy mit?

Figyelt kérdés

Szóval, diákmunka miatt el kell mennem üzemorvoshoz, a tüdőszűrést már megcsináltam, most kellene mennem az orvoshoz, de még soha nem voltam és fogalmam sincs hogy egyáltalán ez hogy működik. Időpontot kell esetleg kérni? Vagy olvastam még olyat is itt előző kérdésekben hogy beutaló is kellhet üzemorvoshoz ??? Emellett egészségügyi kiskönyvet hol tudok venni? és kb mennyibe kerül? Őőő igen, és maga a vizsgálat, az mennyibe kerülhet?

Köszönöm előre is :)



2011. nov. 16. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Beutaló semmiképp nem kell! Elméletileg a munkahely, (ahová mész dolgozni) ezt leszervezi. Az eü. könyvet is a munkáltatónak kell biztosítani, illetve az üzemorvosnál van. Semmiért nem kell fizetni, a munkaadó alkalmazza az üzemorvost, így az is fizeti!!

Tehát érdeklődj a munkahelyen, ott megmondják mikor és hova menjél.

2011. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiskönyv papírboltban kapható
2017. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell általában időpontot kérni
2017. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!